Hakkımızda

Firmamız Hakkında

2006 yılında başlayan barındırma sevdamız günümüzde hala ilk günkü gibi devam etmektedir. %100 Türk sermayesi ile kurulmuş olan firmamız hizmetlerine son teknoloji ve güncel yenilikler ile sürdürmektedir.

Hizmet kalitemizi ve standartlarımızı her zaman yükseltmekte ve kendimizi yenilemekteyiz. AR-GE çalışmalarımız ile müşterilerimize kusursuz hizmet anlayışı ile yol alıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı çok seviyoruz. Bizleri seçen ve seçecek olan müşterilerimize şimdiden teşekkür etmeyi kendimize bir borç biliriz.

Hizmet kalitemizi kullanmadan bilemeyeceğinizi düşündüğümüz için, hosting ve reseller hizmetlerimizde koşulsuz 7 gün içinde paranızı geri iade alabilirsiniz.

Vizyonumuz:

Müşterilerimize fiyat/performans odaklı en iyi hizmeti vererek ve yeni hizmetler sağlayarak barındırma alanında dinamik bir şekilde ilerleyeceğiz. Yeni ve güçlü donanımların yanı sıra güncel yazılım/yönetim sistemlerini sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz:

Barındırma, Alan adı ve IT alanında danışmanlık hizmetlerimizle sizlere daima en iyi çözümleri sunmaya devam edeceğiz. Bu çözümlerin profesyonel yönetimini sağlayarak hizmet standartlarınızı arttırmak birincil görevimiz olacaktır.

Başlıca Hizmetlerimiz:

Linux Hosting

Windows Hosting

Linux Reseller

Windows Reseller

Cloud Sanal Sunucu

Sistem Danışmanlık Hizmetleri

SSL & Ip Hizmetleri

Domain Hizmetleri